Hakkımızda

Askon 2004 yılında İstanbul´da kuruldu. Mobilya ve eğitim araçları konularında faaliyet gösteren firmamız ürettiği ve tamamladığı projelerle sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Firmamız misyon edindiği kalite ve güven standardı ile, projelendirme, üretim, montaj ve satış sonrası hizmet kalitesiyle, büyük başarılara imza atmaya devam edecektir.

Mobilya ve eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, kanunlar çerçevesinde çağdaş hizmet anlayışımızla, eğitimli kadromuz ve uzman mühendislerimizle, kalite yönetim sistemimiz ile en iyi hizmeti veren,mobilya ve eğitim sektörünün iddialı bir temsilcisi olarak gerçekleştirdiği hizmetleri politikasına haiz bir ekiple yerine getirmektedir.

Hizmetimizin devamlılığı, politikamızın güncelliği ve müşteri memnuniyeti ana hedeflerimiz arasında olup, kalite sistemimizi daima ileri götürmeyi, sürekli iyileştirmeyi ve kalite hedeflerimize zamanında ulaşmayı tüm çalışanlarımızla beraber düstur olarak görmekteyiz.

Askon yönetiminin bütün süreçlerinde çevre duyarlılığı ve çalışanların sağlık ve emniyeti temel öncelik oluşturmaktadır. Bu yöndeki hedeflerimiz çevre ve insan sağlığına zarar gelmemesi adına gerekli tedbirleri alarak çevre ve sağlık / güvenlik sistemimizi sürekli gelişimini sağlamaktır.

Hemen Ara
Whatsapp